Adaptační programy prvních ročníků

Během prvního zářijového týdne se třídy CPA 1 a KB 1 zúčastnily adaptačního programu, aby se noví spolužáci vzájemně seznámili a spřátelili.

Pro studenty třídy CPA 1 byl naplánován program na 6.–8. září, který zahrnoval procházku malebným Moravským krasem, piknik v rekreační oblasti Palava v Blansku a nespočet zábavných seznamovacích her a aktivit pod vedením studentů čtvrtého ročníku. Třída KB 1 podnikla ve dnech 7–9. září mimo jiné exkurzi do blanenského hotelu Zámecká sýpka. S bohatým výkladem zde mohli studenti nahlédnout do zdejší kuchyně, skladů, restaurace a ubytovací části, poté následovala ochutnávka pokrmů, limonád či kávy. Kromě toho si také noví spolužáci sestavili a odsouhlasili pravidla pro pohodové několikaleté soužití v jedné třídě.

Ve středu 7. září obě třídy společně vyrazily do zážitkového parku Outdoor Resort Březová nacházejícím se v Rokytnici nad Rokytnou, kde si účastníci vyzkoušeli nejrůznější adrenalinové aktivity. Společně zdolali lanovou dráhu, lezeckou stěnu, podařilo se jim uniknout ze strašidelného domu a také si zahráli paintball.

Byly to zkrátka dny plné neopakovatelných zážitků s novými kamarády.

Zde můžete zkouknout video z celého adapťáku Adaptační programy prvních ročníků  

Akce